Captcha yazılmasından online elde edilen kazanç.

CAPTCHAFORUM

Administrator
Captcha ve güvenli çalışma şeklidir.
Para kazanmak için sadece bilgisayar ve klavyeye ihtiyacınız var. Captcha çözümünün anlamı şudur: otomatikman çözülemeyen görseller var ve bu resimlerin çözümü için ödeme yapmaya hazır olan işverenler var. Böyle görselleri bir araya getiren ve görseldeki metinler kolay yazıldığı elverişli servisi oluşturduk. Sizin sadece görseldeki (captcha'daki) metni doğru yazmanız gerekmektedir —. Her bir captcha'nın çözümü için para kazanıyorsunuz.
Çalışmaya başlamak için serviste kayıt işlemlerini tamamlayıp "çalışmaya başla" tuşuna tuşlamanız yeterlidir. Daha sonra sistem size eğitimi geçmeye yardım eder ve beş-on dakika içinde ilk paranızı kazanmaya başlarsınız!


2captcha.com'da elde edilen kazanç hakkında
2captcha.com - İnternet ortamında ilk paranızı kazanabileceğiniz sitedir. Kazanç çok yüksek değil, iş monoton, fakat kazandığınız her şeyi almanızda ve kimsenin sizi aldatmayacağında emin olabilirsiniz.

İş için neler gerekir?
İş için bilgisayar ve İnternet bağlantısı olan telefona ihtiyacınız var. Ayrıca en fazla 5 dakika sürecek kısa bir eğitim almanız gerekir.

Nasıl çalışıyoruz?
2captcha'da çalışmak çok kolay —. "Çalışmaya başla" tuşuna tıklıyorsunuz, sistem size metinli resimleri gösteriyor, bu metni ilgili alana yazmanız gerekiyor.

Bunlar kimlere gerekiyor? Neden captcha çözümü için ücret ödeniyor?
Çözülecek captcha'ları bize gönderen işverenlerimiz var. captcha'ları girerken çok meşgul insanlara vakitten tasarrufu sağlıyorsunuz. Onların captcha çözme zamanları olmadığı için captcha çözümü için para ödemeye hazır.

2captcha hakkında yorumlar
Google'da “2captcha.com yorumları” taramasını yapınız, binlerce yorum ve 2captcha'da çalışma bilgileri karşınıza çıkar.

Çalışma koşulları
Herhangi bir zamanda istediğiniz kadar çalışabilirsiniz. Servisimiz 24 saat çalışmakta, iş her zaman var. Bir dakika da, 8 saat da çalışabilirsiniz. Az çalışan kişilerin ratingini düşürmüyoruz, elemanları uzun süre çalışmaya zorlamıyoruz.

İnternet ortamında yatırım gerektirmeyen kolay kazanç.
  • Servisin trafiğine göre 1-2 saatte 0,5$.
  • Elde edilen kazancı çıkartılmasında birçok yöntem kullanılabilmektedir.
  • Asgari ödeme — yalnız 0,5$
  • Paraların çıkartılmasında komisyon yok. Elektronik cüzdanınıza kazandığınız kadar para havale edilmektedir.
ea23937209[1].png